



от 11 194 ₴
Скляний комп'ютерний стіл Капітошка БЦ-стол - компактний міні варіант комп'ютерного стола зі скла. Оригінальний дизайн дозволяє комп'ютерному столику відмінно виконувати свої функції при невеликому розмірі. Ви зможете зручно розмістити комп'ютер навіть у невеликій квартирі, і організувати практичне робоче місце. Також стіл може використовуватися як стіл для ноутбука. Прозоре гартоване скло надає цій моделі комп'ютерного столу зовнішньої невагомості, надійні металеві опори гарантують стійкість і безпеку. За бажанням стіл може бути пофарбований.
Характеристики Скляний комп'ютерний стіл Капітошка БЦ-стол:
Матеріал:
Колір - прозорий (можна обрати колір тонування)
Опори - труба металічна, 50 мм.
Стіл виготовляється у 5-ти розмірах (ШхГхВ), мм: 700х620х800/700, 800х700х800/700, 900х770х800/700, 1000х850х800/700, 1100х920х800/700.
Додаткові можливості:

Палітра RAL

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | БЦ-Стол |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 0 шт |
| Назначение | Для стационарного компьютера или ноутбука |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Нет |
| Наличие надстройки | Да |
| Наличие подставки под системный блок | не предусмотрена |
| Состояние | Новое |
| Тип стола | прямой |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Подсветка | Нет |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 800 мм |
| Глубина | 620 мм |
| Длина | 700 мм |
| Размеры столешницы | |
| Высота от пола | 700 мм |
| Глубина столешницы | 620 мм |
| Длина столешницы | 700 мм |
| Комплектация | |
| Колесики | Нет |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Подставки под СD | Нет |
| Полка для оргтехники | Да |
| Полка-надстройка под монитор | Да |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Материал изготовления стола | |
| Опоры | металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество тумб | 0 шт. |
| Полки | каленое стекло |
| Розмір, мм | 700х620х800/700 |
| Столешница | каленое стекло |
| Толщина столешницы | 8 мм |
| Тумба в комплекте | Нет |
| Форма столешницы стола | прямоугольная с закруглениями, фигурная |
| Цвет (оттенок) мебели | Прозрачный |