



от 21 563 ₴
Скляний комп'ютерний стіл Кредо БЦ-стол стане модним і сучасним доповненням інтер'єру. Конструкція столу дозволяє зручно його використовувати як домашній варіант робочого місця, і як офісний стіл. Скляний комп'ютерний столик виглядає дуже стильно і солідно. Якісні матеріали - метал і гартоване скло забезпечують міцність і безпеку столу в використанні. Форма столу дозволяє зручно його розмістити в будь-якому приміщенні. Розміри підбираються відповідно до мети використання, і вільного місця, де потрібно встановити столик.
Характеристики Скляний комп'ютерний стіл Кредо БЦ-стол:
Матеріал - скло гартоване, 8 мм
Колір - прозорий + фарбування чорний
Опори - труба металічна, 50 мм.
Стіл виготовляється у 5-ти розмірах (ШхГхВ), мм: 1500х1500х750, 1600х1600х750, 1700х1700х750, 1800х1800х750, 1900х1900х750.
Додаткові можливості:

Палітра RAL

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | БЦ-Стол |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 0 шт |
| Назначение | Для стационарного компьютера или ноутбука |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Нет |
| Наличие надстройки | Нет |
| Наличие подставки под системный блок | стационарная |
| Состояние | Новое |
| Тип стола | угловой (эргономичный) |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Подсветка | Нет |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 750 мм |
| Глубина | 1500 мм |
| Длина | 1500 мм |
| Размеры столешницы | |
| Высота от пола | 750 мм |
| Глубина столешницы | 1500 мм |
| Длина столешницы | 1500 мм |
| Комплектация | |
| Колесики | Нет |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Подставки под СD | Нет |
| Полка для оргтехники | Нет |
| Полка-надстройка под монитор | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Материал изготовления стола | |
| Опоры | металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество тумб | 0 шт. |
| Полки | каленое стекло |
| Розмір, мм | 1500х1500х750 |
| Столешница | каленое стекло |
| Толщина столешницы | 8 мм |
| Тумба в комплекте | Нет |
| Форма столешницы стола | прямоугольная, трапеция |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |