



от 13 742 ₴
Скляний комп'ютерний стіл Лео БЦ-стол - стильний і сучасний скляний комп'ютерний стіл. Такий стіл для комп'ютера стане відмінним варіантом робочого місця для школяра або студента. Функціональний столик має зручні полиці для розміщення оргтехніки і паперів, книг або зошитів. Стіл для комп'ютера виконаний з міцного розжареного скла і металу в сучасному дизайні. Стіл буде красиво виглядати в інтер'єрі, а його практичність безсумнівно Вас порадує. Варіанти фарбування скла дозволять вибрати оригінальний стіл, який ідеально впишеться у Ваш дім!
Характеристики Скляний комп'ютерний стіл Лео БЦ-стол:
Матеріал:
Колір - прозорий (можна обрати колір тонування)
Опори - труба металічна, 50/25 мм.
Стіл виготовляється у 5-ти розмірах (ШхГхВ), мм: 1000х550х950/750, 1100х600х950/750, 1200х650х950/750, 1300х700х950/750, 1400х750х950/750.
Додаткові можливості:

Палітра RAL

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | БЦ-Стол |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 0 шт |
| Назначение | Для стационарного компьютера или ноутбука |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Нет |
| Наличие надстройки | Да |
| Наличие подставки под системный блок | стационарная |
| Состояние | Новое |
| Тип стола | прямой |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Подсветка | Нет |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 950 мм |
| Глубина | 550 мм |
| Длина | 1000 мм |
| Размеры столешницы | |
| Высота от пола | 750 мм |
| Глубина столешницы | 550 мм |
| Длина столешницы | 1000 мм |
| Комплектация | |
| Колесики | Нет |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Подставки под СD | Нет |
| Полка для оргтехники | Да |
| Полка-надстройка под монитор | Да |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Материал изготовления стола | |
| Опоры | металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество тумб | 0 шт. |
| Полки | каленое стекло |
| Розмір, мм | 1000х550х950/750 |
| Столешница | каленое стекло |
| Толщина столешницы | 8 мм |
| Тумба в комплекте | Нет |
| Форма столешницы стола | прямоугольная |
| Цвет (оттенок) мебели | Прозрачный |