



от 17 223 ₴
Скляний комп'ютерний стіл Сенатор БЦ-стол - мегапрактичний скляний комп'ютерний столик. Особливо вдало може використовуватися в невеликій кімнаті, коли у Вас немає можливості розмістити багато меблів. Стіл для комп'ютера оснащений різними полицями, і дозволить розмістити все необхідне в одному місці. Ви зможете створити вдома зручний робочий куточок, розмістити функціонально всю необхідну техніку і папери. Гартоване скло має підвищену міцність. Металеві опори гарантують особливо надійну підтримку. Комп'ютерний стіл зі скла порадує Вас функціональністю і сучасним дизайном.
Характеристики Скляний комп'ютерний стіл Сенатор БЦ-стол:
Матеріал:
Колір - прозорий+фарбування чорний
Опори:
Стіл виготовляється у 5-ти розмірах (ШхГхВ), мм: 1000х640х1400/750, 1100х700х1400/750, 1200х760х1400/750, 1300х820х1400/750, 1400х880х1400/750.
Додаткові можливості:

Палітра RAL

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | БЦ-Стол |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 0 шт |
| Назначение | Для стационарного компьютера или ноутбука |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Нет |
| Наличие надстройки | Да |
| Наличие подставки под системный блок | стационарная |
| Состояние | Новое |
| Тип стола | прямой |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Подсветка | Нет |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 1400 мм |
| Глубина | 640 мм |
| Длина | 1000 мм |
| Размеры столешницы | |
| Высота от пола | 750 мм |
| Глубина столешницы | 640 мм |
| Длина столешницы | 1000 мм |
| Комплектация | |
| Колесики | Да |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Подставки под СD | Нет |
| Полка для оргтехники | Да |
| Полка-надстройка под монитор | Да |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Материал изготовления стола | |
| Опоры | металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество тумб | 0 шт. |
| Полки | каленое стекло |
| Розмір, мм | 1000х640х1400/750 |
| Столешница | каленое стекло |
| Толщина столешницы | 8 мм |
| Тумба в комплекте | Нет |
| Форма столешницы стола | прямоугольная |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |