






от 10 442 ₴
Двоярусне лiжко в дитячу кiмнату з натурального дерева Жасмін Mebigrand
Увага: ціна вказана без урахування вартості матраца і висувних шухляд.
Можливе виготовлення лiжка нестандартного розмiру +270 грн або двокольорове +577 грн.
Окремо можна придбати комплект шухляд.
Додатково можно придбати захисний бортик, цiна залежить вiд обраного кольору:
Дитяче ліжко Жасмін виготовлене з масиву сосни. Плавні лінії, можливість поєднувати два кольори в одному виробі надають оригінальностi ліжку. Широкий і високий борт на верхньому ярусі роблять ліжко безпечним навіть для маленької дитини, тим паче, що піднятися на другий ярус ліжка можна по надійних сходах. Додатково до стандартної комплектації можна узяти 2 висувнi шухляди і захисний бортик на нижній ярус. Ортопедичні ламелі, які є надійною основою під матрац, забезпечать комфортний сон. Завдяки широкій кольоровiй гаммі, Ви зможете вибрати дитяче ліжко, яке гармонійно пiдiйде до існуючого інтер'єру або стане основою при створенні нового.
Матерiал:
Основа під матрац: гнуті ортопедичні ламелі.
Покриття: фарба, лак.
Розмiр спального мiсця: 800/900х1900/2000 мм.
Габаритнi розмiри:
Колiр:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mebigrand |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | двухъярусная кровать |
| Количество спальных мест | 2 |
| Материал изготовления каркаса | натуральное дерево |
| Материал изготовления фасада | натуральное дерево |
| Основание спального места | деревянные ламели |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Размер спального места | 80х190 |
| Цвет (оттенок) мебели | Яблоня светлая, Синий, Зеленый, Ольха светлая, Розовый, Орех темный, Орех светлый, Коричневый, Слоновая кость (ivory), Венге, Белый, Голубой, Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Длина детской кровати | 198 см |
| Глубина детской кровати | 87 см |
| Общая высота детской кровати | 178 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Комплектация | |
| Матрас | Нет |
| Стол | Нет |
| Выкатной стол | Нет |
| Стеллаж для книг и игрушек | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Стандартная лестница | Да |
| Ступеньки | Нет |
| Лестница-комод | Нет |
| Защитный бортик | Да |
| Користувацькi характеристики | |
| Розмiр спального мiсця | 80х190/200 |
| Категорiя кольору | 1 |