







2 106 ₴
Комплект висувних підліжкових шухляд з натурального дерева Mebigrand
Комплект висувних підліжкових шухляд, фабрики Mebigrand, виготовлений з масиву сосни, призначений для будь-яких ліжок відповідних розмірів. Завдяки широкій кольоровій гаммі, Ви зможете вибрати підліжковi шухляди, які гармонійно впишуться до інтер'єру разом з ліжком.
Матерiал:
Покриття: фарба, лак.
Габаритнi розмiри:
Колiр:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mebigrand |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Высота ящика | 195 мм |
| Длина ящика | 995 мм |
| Ширина ящика | 600 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Категорiя кольору | 1 |
| Тип | Бельевой ящик |