


1 890 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ФЛЕЙМС GERBOR
Дзеркало LUS 7/9 Флеймс Гербор – елемент модульної системи Флеймс від фабрики Gerbor-Холдинг. Має раму з ЛДСП з двох боків.
Передпокій ФЛЕЙМС Гербор – сучасний комплект для передпокою з блискучими глянцевими фасадами. Виготовляється з ЛДСП з елементами МДФ в кольорі білий / білий глянець. Меблі Flames привертають увагу ефектними рифленими вставками, оригінальним поєднанням матових і глянсових текстур. Широкий асортимент практичних і містких елементів дозволяє обладнати затишний передпокій.
Габаритні розміри:
Матеріал:
Колір:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Материал рамы | ЛДСП |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | Для дома |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Нимфея альба/Белый глянец |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 660 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Ширина | 920 мм |