


2 950 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ФЛЕЙМС GERBOR
Вішалка PAN 3/9 Флеймс Гербор – елемент модульної системи Флеймс від фабрики Gerbor-Холдинг. Має полицю для головних уборів, вішалки для плічок та металеві гачки.
Передпокій ФЛЕЙМС Гербор – сучасний комплект для передпокою з блискучими глянцевими фасадами. Виготовляється з ЛДСП з елементами МДФ в кольорі білий / білий глянець. Меблі Flames привертають увагу ефектними рифленими вставками, оригінальним поєднанням матових і глянсових текстур. Широкий асортимент практичних і містких елементів дозволяє обладнати затишний передпокій.
Габаритні розміри:
Матеріал:
Колір:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип вешалки | Настенная |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Нимфея альба/Белый глянец |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 300 мм |
| Глубина | 290 мм |
| Ширина | 920 мм |
| Комплектация | |
| Ключница | Нет |
| Подставка для стекающей воды | Нет |
| Полка для головных уборов | 1 шт |
| Штанга для одежды | 2 шт |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Крючки | металл |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Разборная конструкция | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Функциональное назначение | вешалка |