



5 300 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ФЛЕЙМС GERBOR
Тумба для взуття REG 1D 5/9 Флеймс Гербор – елемент модульної системи Флеймс від фабрики Gerbor-Холдинг. Має м'яке сидіння, відкриті полиці та секцію з дверцятами та полицею всередині.
Передпокій ФЛЕЙМС Гербор – сучасний комплект для передпокою з блискучими глянцевими фасадами. Виготовляється з ЛДСП з елементами МДФ в кольорі білий / білий глянець. Меблі Flames привертають увагу ефектними рифленими вставками, оригінальним поєднанням матових і глянсових текстур. Широкий асортимент практичних і містких елементів дозволяє обладнати затишний передпокій.
Габаритні розміри:
Матеріал:
Колір:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество полок (отделений) для обуви | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | тумба для обуви |
| Тип опор | Ножки |
| Форма тумбы | прямая |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Нимфея альба/Белый глянец |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 500 мм |
| Глубина | 370 мм |
| Ширина | 920 мм |
| Комплектация | |
| Дверка | 1 шт |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Сиденье для обувания | Да |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Ножки | ЛДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП, МДФ |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |