





4 310 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ПОРТО GERBOR
Письмовий стіл BIU/120 ПОРТО Гербор – елемент модульної системи Porto від фабрики Gerbor-холдинг. Письмовий стіл BIU/120 Порто Gerbor. Має висувну шухляду на роликових напрямних та секцію з полицею за глухими дверцятами.
Меблі Порто Гербор – ефектна колекція від фабрики Gerbor холдинг інноваційного дизайну. Випускається в контрастному колірному поєднанні: джанні / сосна ларико. Невеликі круглі ручки підкреслюють унікальність модулів, додаючи неповторності інтер'єру. Широкий асортимент функціональних елементів меблів Porto дозволяє з комфортом облаштувати вітальню, спальню, дитячу і передпокій.
Габаритні розміри:
Матеріал:
Колір:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 745 мм |
| Глубина | 565 мм |
| Длина | 1200 мм |
| Размеры столешницы | |
| Высота от пола | 745 мм |
| Глубина столешницы | 565 мм |
| Длина столешницы | 1200 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Опоры | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество дверок | 1 |
| Полка | 1 |
| Тумба в комплекте | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | джанни/сосна ларико |