




3 540 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ПОРТО GERBOR
Комплектується металевим каркасом з ламелями.
Матрац в комплект не входить, купується окремо.
Ліжко LOZ90 ПОРТО Гербор зручне односпальне ліжко – елемент модульної системи Porto від фабрики Gerbor-холдинг.
Меблі Порто Гербор – ефектна колекція від фабрики Gerbor холдинг інноваційного дизайну. Випускається в контрастному колірному поєднанні: джанні / сосна ларико. Невеликі круглі ручки підкреслюють унікальність модулів, додаючи неповторності інтер'єру. Широкий асортимент функціональних елементів меблів Porto дозволяє з комфортом облаштувати вітальню, спальню, дитячу і передпокій.
Габаритні розміри:
Спальне місце: 90х200 см.
Матеріал:
Колір:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Размер спального места | 90х200 |
| Размеры рекомендуемого матраса | 90х200 |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | односпальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Цвет (оттенок) мебели | джанни/сосна ларико |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 84.5 см |
| Длина кровати | 204.5 см |
| Ширина кровати | 96 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 90 см |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Да |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | ДСП ламинированная |
| Изножье кровати | ДСП ламинированная |
| Каркас кровати | ламинированная ДСП |