

825 ₴
Табурет кухонний з ДСП Султан Пехотін зручний, міцний і стійкий табурет з м'якою оббивкою є новинкою у виробництві меблевої фабрики Пехотін. Табурет можна використовувати, як самостійно, так і в комплекті, наприклад, з кухонним куточком. Оббивка табурета має кілька колірних варіантів.
Меблева фабрика «Пехотін» випускає широкий асортимент меблів для дому, це кухні і кухонні куточки, спальні гарнітури і дитячі кімнати, передпокої. Крім того, фабрика випускає різні моделі письмових і комп'ютерних столів, тумб різного призначення. Для створення меблів використані міцні і надійні матеріали. Завдяки великому вибору кольорів ДСП і МДФ підібрати меблі можна під будь-який стиль і інтер'єр приміщення.
Матеріали:
Розміри:
Колір на вибір: дуб Сонома, трюфель, вільха, яблуня, лісний горіх, горіх, дуб молочний.
Вага: 4 кг.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Пехотин |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома, Орех лесной |
| Цвет обивки | Коричневый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 450 мм |
| Глубина | 360 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Материал изготовления | |
| Ножки | ламинированная ДСП |
| Сиденье | ткань |