


2 300 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ПОРТО GERBOR
Дзеркало настінне LUS/50 ПОРТО Гербор – елемент модульної системи Porto від фабрики Gerbor-холдинг.
Меблі Порто Гербор – ефектна колекція від фабрики Gerbor холдинг інноваційного дизайну. Випускається в контрастному колірному поєднанні: джанні / сосна ларико. Невеликі круглі ручки підкреслюють унікальність модулів, додаючи неповторності інтер'єру. Широкий асортимент функціональних елементів меблів Porto дозволяє з комфортом облаштувати вітальню, спальню, дитячу і передпокій.
Габаритні розміри:
Матеріал:
Колір:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | Для дома |
| Форма | Прямоугольная |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1160 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | сосна ларико |