


2 830 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ПОРТО GERBOR
Вішалка настінна в передпокій WIE/66 ПОРТО Гербор з полицею і п'ятьма гачками – елемент модульної системи Porto від фабрики Gerbor-холдинг.
Меблі Порто Гербор – ефектна колекція від фабрики Gerbor холдинг інноваційного дизайну. Випускається в контрастному колірному поєднанні: джанні / сосна ларико. Невеликі круглі ручки підкреслюють унікальність модулів, додаючи неповторності інтер'єру. Широкий асортимент функціональних елементів меблів Porto дозволяє з комфортом облаштувати вітальню, спальню, дитячу і передпокій.
Габаритні розміри:
Матеріал:
Колір:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип вешалки | Настенная |
| Цвет | Сосна |
| Цвет (оттенок) мебели | джанни/сосна ларико |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1520 мм |
| Глубина | 215 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Крючки | металл |
| Комплектация | |
| Подставка для стекающей воды | Нет |
| Полка для головных уборов | 1 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Функциональное назначение | Для одежды |