



2 830 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ПОРТО GERBOR
Тумба для взуття SFB2B ПОРТО Гербор з двома відкидними дверцятами – елемент модульної системи Porto від фабрики Gerbor-холдинг.
Меблі Порто Гербор – ефектна колекція від фабрики Gerbor холдинг інноваційного дизайну. Випускається в контрастному колірному поєднанні: джанні / сосна ларико. Невеликі круглі ручки підкреслюють унікальність модулів, додаючи неповторності інтер'єру. Широкий асортимент функціональних елементів меблів Porto дозволяє з комфортом облаштувати вітальню, спальню, дитячу і передпокій.
Габаритні розміри:
Матеріал:
Колір:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Количество полок (отделений) для обуви | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | тумба для обуви |
| Форма тумбы | прямая |
| Форма шкафа | прямой |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 870 мм |
| Глубина | 185 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Комплектация | |
| Дверка | 2 шт |
| Сиденье для обувания | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип опор | Основание |
| Цвет (оттенок) мебели | джанни/сосна ларико |