







12 458 ₴
Доплата за білий колір +30% (емаль покриваєтья поверх меблевим лаком)
Строгий, витончений, незвичайний, виконаний в класичному стилі, комод К008 - це відмінне рішення. Його оригінальний дизайн доповнить будь-який інтер'єр затишком та теплом. У його виробництві використовується натуральний бук, тому він є міцним, надійним і довговічним. У комоді три простори шухляди, які здатні заховати багато Ваших речей. Металеві ручки на фасадах шухляд яскраво прикрашають комод.
Деревина покрита високоякісними екологічно чистими лаками італійського виробництва.
Пропонується на вибір 2 типу матеріалів, з яких він може бути виконаний - масив і щит.
Вони відрізняються один від одного розмірами склеєних дерев'яних брусків.


білий, махонь, вільха, венге, каштан, світлий горіх, темний горіх і натуральний бук

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kempas |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Количество дверок | 0 шт |
| Количество колесиков | 0 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Разные цвета |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 100 см |
| Глубина комода | 40 см |
| Ширина комода | 90 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево |
| Столешница | натуральное дерево |
| Фасады | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Да |
| Полное выдвижение ящика | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Пользовательские характеристики | |
| Декоративные элементы | Ручки |
| Наличие дверок | Нет |
| Тип материала | бук щит |
| Тип опор | Основание |