




5 165 ₴
Доплата за білий колір +30% (емаль покриваєтья поверх меблевим лаком)
Тумба М3 - це незамінна річ для будь-якої спальні. Вона стане прикрасою для Вашого інтер'єру. Дизайн виробу виконаний в класичному стилі. Тому, вона відмінно підійде для спалень з вишуканим дизайном.
Деревина покрита високоякісними екологічно чистими лаками італійського виробництва.
Пропонується на вибір 2 типу матеріалів, з яких він може бути виконаний - масив і щит.
Вони відрізняються один від одного розмірами склеєних дерев'яних брусків.


білий, махонь, вільха, венге, каштан, світлий горіх, темний горіх і натуральний бук

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kempas |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Количество дверок | 0 шт |
| Количество колесиков | 0 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Разные цвета |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 55 см |
| Глубина тумбы | 35 см |
| Ширина тумбы | 55 см |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | натуральное дерево |
| Фасады тумбы | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение направляющих доводчиками | Да |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Пользовательские характеристики | |
| Декоративные элементы | Ручки |
| Наличие дверок | Нет |
| Тип материала | бук щит |
| Тип опор | Основание |