



1 090 ₴
ВСI ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ САЛЕРНО GERBOR
Меблі Салерно виробництва української фабрики Gerbor створенi на основі останніх тенденцій в італійському дизайні. Виготовляються з ДСП в ніжному і м'якому "білому" кольорі з патинованими планками на фасадах. Оригінальні металеві ручки у вигляді "черепашки", закруглені карнизи відбивають неповторний стиль цієї колекції. Рамкові фасади надають об'єм і виразність модулям. Меблі Salerno Gerbor включають усі необхідні елементи для створення затишного інтер'єру дитячої або молодіжної кімнати, а також елегантного робочого кабінету.
Полиця POL/120 Салерно є елементом модульної системи Салерно.
Матерiал:
Розмiри:
Колiр:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество уровней | 1 шт |
| Материал | ДСП |
| Наличие выдвижных ящиков | Нет |
| Наличие дверок | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип установки полки | навесная |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота полки | 270 мм |
| Глубина полки | 200 мм |
| Пол | Унисекс |
| Полки | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Ширина (длина) полки | 1200 мм |