



9 110 ₴
Меблі Салерно виробництва української фабрики Gerbor створенi на основі останніх тенденцій в італійському дизайні. Виготовляються з ДСП в ніжному і м'якому "білому" кольорі з патинованими планками на фасадах. Оригінальні металеві ручки у вигляді "черепашки", закруглені карнизи відбивають неповторний стиль цієї колекції. Рамкові фасади надають об'єм і виразність модулям. Меблі Salerno Gerbor включають усі необхідні елементи для створення затишного інтер'єру дитячої або молодіжної кімнати, а також елегантного робочого кабінету.
Комод КОМ4S Салерно є елементом модульної системи Салерно. Вiн декорований оригінальними металевими ручками у вигляді "черепашки". Містить чотири висувнi шухляди.
Матерiал:
Розмiри:
Колiр:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 104.5 см |
| Глубина комода | 39 см |
| Ширина комода | 87 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Фасады | МДФ |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Оснащение направляющих доводчиками | Нет |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |