




7 010 ₴
Меблі Салерно виробництва української фабрики Gerbor створенi на основі останніх тенденцій в італійському дизайні. Виготовляються з ДСП в ніжному і м'якому "білому" кольорі з патинованими планками на фасадах. Оригінальні металеві ручки у вигляді "черепашки", закруглені карнизи відбивають неповторний стиль цієї колекції. Рамкові фасади надають об'єм і виразність модулям. Меблі Salerno Gerbor включають усі необхідні елементи для створення затишного інтер'єру дитячої або молодіжної кімнати, а також елегантного робочого кабінету.
Пенал REG2D L/Р Салерно є елементом модульної системи Салерно. Вiн декорований оригінальними металевими ручками у вигляді "черепашки". Містить двоє дверей з лівобічним відкриванням. У верхньому відділенні розташованi три полиці, внизу - одна.
Двері встановлюються як з правого, так і з лівого боку.
Матерiал:
Розмiри:
Колiр:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество внутренних полок | 5 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шкаф |
| Форма фасада | прямой |
| Форма шкафа | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2200 мм |
| Глубина шкафа | 385 мм |
| Ширина шкафа | 465 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ |