




13 320 ₴
Меблі Салерно виробництва української фабрики Gerbor створенi на основі останніх тенденцій в італійському дизайні. Виготовляються з ДСП в ніжному і м'якому "білому" кольорі з патинованими планками на фасадах. Оригінальні металеві ручки у вигляді "черепашки", закруглені карнизи відбивають неповторний стиль цієї колекції. Рамкові фасади надають об'єм і виразність модулям. Меблі Salerno Gerbor включають усі необхідні елементи для створення затишного інтер'єру дитячої або молодіжної кімнати, а також елегантного робочого кабінету.
Пенал REG3D3S Салерно є елементом модульної системи Салерно. Вiн декорований оригінальними металевими ручками у вигляді "черепашки". Містить три закриті відділення, три висувні шухляди і дві відкриті ніші.
Матерiал:
Розмiри:
Колiр:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество внешних полок | 2 шт |
| Количество внутренних полок | 8 шт |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Количество дверок | 3 шт |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шкаф |
| Форма фасада | прямой |
| Форма шкафа | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2200 мм |
| Глубина шкафа | 385 мм |
| Ширина шкафа | 865 мм |
| Материал изготовления | |
| Декоративные элементы | МДФ |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП, МДФ |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |