

1 552,32 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ КАСПІАН GERBOR
Меблі КАСПІАН від фабрики Gerbor Холдинг ідеально підходять для тих, хто шукає нетрадиційні ідеї для свого інтер'єру. Фасади з потайними ручками. Скло вітрин «загартоване» товщиною 3 мм Скляні полички у вітринах і в буфеті товщиною 8 мм комплектуються LED підсвічуванням. У ящиках-роликові напрямні, на дверях елементів-якісні петлі HETTICH. Свободу для творчості забезпечує різноманітність елементів модульних меблів Каспіан, доступних в кольорі Дуб мілано темний.
Вішалка WIE 60 КАСПІАН Гербор з п'ятьма гачками – елемент модульної системи Kaspian від фабрики Gerbor-Холдинг.
Габаритні розміри:
Матеріал:
Колір:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип вешалки | Настенная |
| Цвет | Коричневый |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб милано тёмный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1520 мм |
| Глубина | 240 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Крючки | металл |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Комплектация | |
| Полка для головных уборов | 1 шт |