




6 597,36 ₴
Меблі Антверпен виробництва української фабрики Gerbor - стильна колекція, що привертає увагу цікавою текстурою. Випускається в кольорі "ясен сніжний / дуб морений". Виготовляється з ДСП з елементами МДФ. Завдяки світлому відтінку виглядає стильно і легко в інтер'єрі. Контрастний колір кришки корпусу і темні делікатні ручки надають динамічності. Меблі Antverpen дозволяють облаштувати затишну і комфортну вітальню, спальню і передпокій.
Шафа 2D2S Антверпен є елементом модульної системи Антверпен. Дводверна шафа з дзеркалами мiстить двi висувнi шухляди.
Матерiал:
Розмiри:
Колiр:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 2000 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Глубина | 410 мм |
| Количество створок (дверей) | 2 шт |
| Наличие внешних выдвижных ящиков | Да |
| Наличие зеркала | на внешней стороне фасада |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шкаф |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный, Серый, Белый |
| Ширина | 870 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ДСП |
| Ножки | ДСП |
| Фасады | ДСП, МДФ |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Основные атрибуты | |
| Количество внешних выдвижных ящиков | 2 |
| Количество зеркал | 2 |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Полка для обуви | 0 |