


6 732 ₴
Меблі Антверпен виробництва української фабрики Gerbor - стильна колекція, що привертає увагу цікавою текстурою. Випускається в кольорі "ясен сніжний / дуб морений". Виготовляється з ДСП з елементами МДФ. Завдяки світлому відтінку виглядає стильно і легко в інтер'єрі. Контрастний колір кришки корпусу і темні делікатні ручки надають динамічності. Меблі Antverpen дозволяють облаштувати затишну і комфортну вітальню, спальню і передпокій.
Вішак для одягу 16/10 Антверпен є елементом модульної системи Антверпен. Вiн мiстить п'ять гачкiв для одягу.
Матерiал:
Розмiри:
Колiр:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип вешалки | Настенная |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1580 мм |
| Глубина | 255 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Комплектация | |
| Ключница | Нет |
| Подставка для стекающей воды | Нет |
| Полка для головных уборов | 1 шт |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Крючки | металл |
| Фасады | ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Разборная конструкция | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип опор | Основание |
| Функциональное назначение | Для одежды |