









6 160 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОГО ПЕРЕДПОКОЮ АНТВЕРПЕН 2 GERDOR
Тумба для взуття 1S Антверпен 2 Gerbor з двома нішами та шухлядою – елемент модульної системи Антверпен 2 від фабрики Gerbor-холдинг до передпокою. Обладнана м'яким сидінням.
Меблі Антверпен 2 Gerbor – це сучасна колекція від фабрики Gerbor-холдинг. Виготовляється у світлому, майже білому відтінку ясен сніжний з контрастними стільницями дуб морений. Характеризується потужним корпусом та мініатюрними темними ручками. Практичні та місткі елементи меблів Антверпен 2 Gerbor виглядають повітряно та легко в інтер'єрі вітальні, спальні та передпокою.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество полок (отделений) для обуви | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | тумба для обуви |
| Тип опор | Ножки |
| Форма тумбы | прямая |
| Цвет | Белый |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 1 шт |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Сиденье для обувания | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 475 мм |
| Глубина | 410 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Ножки | ДСП |
| Фасады | МДФ, ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Ясен сніжний / Дуб морений |