


3 600 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ ПРИХОЖОЇ КОЕН МДФ GERBOR
Тумба для взуття BUT1D Коен МДФ Gerbor - допоможе заощадити вільний простір за рахунок своїх невеликих габаритів, а взуття довше збереже акуратний первинний зовнішній вигляд. Вона стане заключним елементом в меблювання прихожої, своєрідною завершальною нотою в інтер'єрі. Тумба для взуття "Коен МДФ" однодверна, розрахована на невелику кількість взуття.
Характеристики:
Габаритні розміри:
Корпус: ДСП + МДФ, Фасад: МДФ
Виконаний в комбінованому кольорі венге магія + штрокс темний:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Количество полок (отделений) для обуви | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | тумба для обуви |
| Форма тумбы | прямая |
| Цвет | Венге |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге магия/Штрокс темный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 490 мм |
| Глубина | 350 мм |
| Ширина | 705 мм |
| Комплектация | |
| Дверка | 1 шт |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Сиденье для обувания | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус | МДФ, ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Наличие дверок | Да |
| Тип опор | Основание |