


6 070 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ ПРИХОЖОЇ КОЕН МДФ GERBOR
Тумба для взуття BUT3D Коен МДФ Gerbor - практична, компактна і зручна в експлуатації. Це відмінний варіант для невеликих прихожих, де хочеться заощадити кожен вільний метр приміщення. Вона проста і лаконічна, має непомітний дизайн і ідеально підійде до будь-якого інтер'єру, витриманого в класичному стилі.Тумба для взуття "Коен МДФ" трьохдверна, містка, розрахована на велику кількість взуття.
Характеристики:
Габаритні розміри:
Корпус: ДСП + МДФ, Фасад: МДФ
Виконаний в комбінованому кольорі венге магія + штрокс темний:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Количество полок (отделений) для обуви | 3 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | тумба для обуви |
| Форма тумбы | прямая |
| Цвет | Венге |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге магия/Штрокс темный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1215 мм |
| Глубина | 175 мм |
| Ширина | 705 мм |
| Комплектация | |
| Дверка | 3 шт |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Сиденье для обувания | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус | МДФ, ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Наличие дверок | Да |
| Тип опор | Основание |