


8 570 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ ПРИХОЖОЇ КОЕН МДФ GERBOR
Пенал - це універсальний меблевий елемент, який допоможе не тільки облагородити приміщення і зробити його затишним, але заощадить вільний простір. Пенал REG1D2S "Коен МДФ" має строгий зовнішній вигляд, простий і лаконічний дизайн, підкреслений геометричними лініями і прямими кутами. Він буде гармонійно виглядати в інтер'єрі вітальні, передпокою, особистого кабінету або навіть спальні. Пенал однокамерний, обладнаний трьома полками всередині. У нижній частині пенала є два висувних ящика.
Характеристики:
Габаритні розміри:
Корпус: ДСП + МДФ, Фасад: МДФ
Елементи системи виконані в комбінованому кольорі венге магія + штрокс темний:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 2005 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Количество внешних выдвижных ящиков | 2 шт |
| Количество створок (дверей) | 1 шт |
| Наличие внешних выдвижных ящиков | Да |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 585 мм |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге магия/Штрокс темный |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | МДФ, ламинированная ДСП |
| Полки | МДФ |
| Фасады | МДФ |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество внутренних полок | 4 шт. |
| Наличие дверок | Да |
| Наличие зеркала | Нет |
| Тип | Пенал |
| Тип фасада | распашной |
| Тип фасада шкафа | прямой |
| Тип шкафа | распашной |