



3 310 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ІНДІАНА GERBOR
Вішалка JWIE60 ІНДІАНА Гербор – практична вішалка з металевими гачками модульної системи Indiana від фабрики Гербор-холдинг.
Меблі Індіана Гербор виготовлені в стилі дикого Заходу з цікавою формою ручок і кутів фасадів. Представлена в кольорі Сосна аризонська. Ця система пропонує широкий вибір комодів, стелажів і є ідеальним рішенням для кімнат підлітків. Відрізняється цікавим дизайном, що імітує старе відполіроване дерево, оригінальною формою ручок, і закругленими металевими краями верхніх і нижніх кутів елементів. Диван, що розкладається в ліжко, комоди різної величини та інші елементи зроблять кімнату індивідуальною і оригінальною. Використовується німецька фурнітура HETTICH. Шухляди оснащені роликовими напрямними.
Габаритні розміри:
Матеріал:
Колір:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип вешалки | Настенная |
| Цвет | Сосна |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1400 мм |
| Глубина | 35 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Крючки | металл |
| Комплектация | |
| Подставка для стекающей воды | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Сосна аризонская |