

4 660 ₴
Вішак для одягу WIE_70 Коен є елементом модульної системи Коен. Зручний вішак зі стильним оформленням. Він ідеально підійде до передпокою в сучасному стилі або в інтер'єр з нотками класики. Елегантна фігурна рамка надає вішаку гармонійної завершеності. Розкішний відтінок потужного корпусу надає презентабельного вигляду.
Матерiал:
Розмiри:
Колiр:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип вешалки | Настенная |
| Цвет | Коричневый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1600 мм |
| Глубина | 40 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Комплектация | |
| Ключница | Нет |
| Подставка для стекающей воды | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Крючки | металл |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Разборная конструкция | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Функциональное назначение | Для одежды |