



54 594 ₴
Доплата за білий колір +20% (емаль покриваєтья поверх меблевим лаком)
Шафа 008 - це модель, яка виконана в класичному стилі, тому вона підійде для інтер'єру будь-якого приміщення. Виріб відрізняється функціональністю і практичністю і займає небагато місця. Шафа має конструкцію лінійного типу з трьома дверима.
Деревина покрита високоякісними екологічно чистими лаками італійського виробництва.
Пропонується на вибір 2 типу матеріалів, з яких він може бути виконаний - масив і щит.
Вони відрізняються один від одного розмірами склеєних дерев'яних брусків.


білий, махонь, вільха, венге, каштан, світлий горіх, темний горіх і натуральний бук

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kempas |
| Страна производитель | Украина |
| Количество внешних выдвижных ящиков | 0 шт |
| Количество зеркал | 0 шт |
| Количество створок (дверей) | 3 шт |
| Наличие зеркала | не предусмотрено |
| Состояние | Новое |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Разные цвета |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Антресоль | Нет |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2200 мм |
| Глубина шкафа | 600 мм |
| Ширина шкафа | 1600 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Фасады | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение направляющих доводчиками | Да |
| Плавное закрывание дверок | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Декоративные элементы | Ручки |
| Тип материала | бук щит |