





26 682 ₴
Доплата за білий колір +30% (емаль покриваєтья поверх меблевим лаком)
Створіть максимальний комфорт для своєї принцеси, придбавши пенал Барбі. Зручні місткі полиці допоможуть розмістити всі необхідні дитячі речі і підтримувати порядок в домі. Крім цього її оригінальний зовнішній вигляд відмінно впишеться в інтер'єр кімнати. Крім полиць також присутні 2 висувні шухляди, передні фасади яких прикрашені оригінальними візерунками у вигляді дзвіночків і бантів.
Деревина покрита високоякісними екологічно чистими лаками італійського виробництва.
Пропонується на вибір 2 типу матеріалів, з яких він може бути виконаний - масив і щит.
Вони відрізняються один від одного розмірами склеєних дерев'яних брусків.


білий, махонь, вільха, венге, каштан, світлий горіх, темний горіх і натуральний бук
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kempas |
| Страна производитель | Украина |
| Выдвижная вешалка для одежды | 0 шт |
| Количество внешних полок | 6 шт |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Количество дверок | 0 шт |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Стеллаж |
| Форма стеллажа | прямой |
| Форма фасада | прямой |
| Штанга для одежды | 0 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Разные цвета |
| Комплектация | |
| Антресоль | Нет |
| Зеркало | 0 шт |
| Крючки для одежды | 0 шт |
| Габаритные размеры стеллажа | |
| Высота стеллажа | 2100 мм |
| Глубина стеллажа | 500 мм |
| Ширина стеллажа | 800 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Количество колесиков | 0 шт |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Тип опор | Ножки |
| Материал изготовления | |
| Корпус | натуральное дерево |
| Полки | натуральное дерево |
| Фасады | натуральное дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Декоративные элементы | Ручки |
| Тип материала | бук щит |