




4 616 ₴
Доплата за білий колір +30% (емаль покриваєтья поверх меблевим лаком)
Тумба М008 відрізняється зручністю і практичністю. Вона виконана в класичному дизайні з використанням прямокутних форм. Тому, тумба М008 відмінно впишеться в інтер'єр будь-якої кімнати. Тумба 008 володіє двома висувними шухлядами, що забезпечує функціональність виробу. Шухляди мають надійну роликовую систему напрямних, завдяки яким забезпечується довговічність тумби. Надійність моделі також досягається за рахунок використання фурнітури провідних світових брендів високої якості.
Деревина покрита високоякісними екологічно чистими лаками італійського виробництва.
Пропонується на вибір 2 типу матеріалів, з яких він може бути виконаний - масив і щит.
Вони відрізняються один від одного розмірами склеєних дерев'яних брусків.


білий, махонь, вільха, венге, каштан, світлий горіх, темний горіх і натуральний бук

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kempas |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Количество дверок | 0 шт |
| Количество колесиков | 0 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Разные цвета |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 43 см |
| Глубина тумбы | 40 см |
| Ширина тумбы | 48 см |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | натуральное дерево |
| Фасады тумбы | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение направляющих доводчиками | Да |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Пользовательские характеристики | |
| Декоративные элементы | Ручки |
| Наличие дверок | Нет |
| Тип материала | бук щит |
| Тип опор | Основание |