

от 2 561 ₴
Матеріали, які використовуються в матраці:
Пружинний блок Боннель - пружинний блок, який за рахунок своїх конструктивних особливостей має стійкість і володіє так званої глибоко прогресивною жорсткістю: при збільшенні навантаження на пружину збільшується сила протидії стиску. В результаті досягається більш оптимальна підтримка і рівномірний розподіл тіла людини за площею матраца. На матраці з таким пружинним блоком зберігається абсолютно природне положення хребта.
Пінополіуретан - унікальний полімер, що володіє досить високою пружністю і еластичністю. ППУ прекрасно зберігає форму, тому використовується при виробництві багатьох моделей ортопедичних матраців. Даний матеріал здатний анатомічно підлаштовуватися під контури тіла лежачого на матраці. ППУ витримує високі навантаження, гіпоалергенний і екологічний.
Термовойлок - це щільний нетканий матеріал, виготовлений як з натуральних, так і синтетичних волокон шляхом термічної обробки за спеціальними технологіями. Повсть має підвищену щільність і використовується для захисту м'яких матеріалів ортопедичного матраца від пружинного блоку. Також, термопресована повсть, додає матрацу жорсткість і збільшує термін його експлуатації.
Жаккард - щільна матрацна тканина, що має в своєму складі бавовна і поліестер. При виробництві тканина просочується спеціальними складами, що гарантують бактерицидність і відсутність комах.
Склад:
- жакардовий чохол
- пінополіуретан комірчастий
- термовойлок
- пружинний блок Боннель 120 шт / м.кв
- термовойлок
- пінополіуретан комірчастий
- жакардовий чохол
Жорсткість: жорсткий
Висота: 17 см
Максимальне навантаження: 140 кг на одне спальне місце
Гарантія: 18 місяців
Матрац Comfort Hard - це двосторонній пружинний матрац підвищеної жорсткості, в основі якого лежить 5-витковий пружинний блок Боннель, посилений двома рамками зі сталі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Екатеринославские мебельные мастерские |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Высота | 17 см |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество пружин в пружинном блоке на 1 кв. м. | 120 шт |
| Максимально допустимая нагрузка на 1 спальное место | 140 кг |
| Наполнение матраса | спанбонд, термовойлок |
| Ортопедические свойства | Да |
| Размер матраса, см | 180х190 |
| Тип матраса | пружинный |
| Усиленный каркас матраса (периметр матраса) | Да |
| Форма матраса | Прямоугольный |
| Эффект "Зима - Лето" | Нет |
| Дополнительные характеристики матраса | |
| Антибактериальная пропитка чехла | Да |
| Антистатические свойства матраса | Да |
| Водонепроницаемый чехол | Нет |
| Воздухопроницаемый чехол | Да |
| Огнезащитное покрытие чехла | Нет |
| Повышенная устойчивость матраса к посторонним запахам | Да |
| Пылеотталкивающие свойства чехла | Да |
| Съемный чехол матраса | Нет |
| Тип упаковки матраса | вакуумная |
| Комплектация матраса | |
| Аэраторы | Нет |
| Замок-молния для фиксации съемного чехла | Нет |
| Ручки для переноса | Нет |
| Съемный наматрасник | Нет |
| Размеры матраса | |
| Длина | 190 см |
| Ширина | 80 см |
| Степень жесткости матраса | |
| Сторона матраса 1 | жесткий |
| Сторона матраса 2 | жесткий |
| Материал чехла матраса | |
| Сторона чехла 1 | жаккард |
| Сторона чехла 2 | жаккард |
| Користувацькi характеристики | |
| розміри матрацу | 70x190 |