

20 853 ₴
Вітальня Цезар Світ Меблів - вишуканий елемент декору вашої вітальні. Ця шафа для вітальні не займає багато місця, але дуже функціональна. За скляними дверцятами ви можете розмістити гарні речі. Відкриту полицю можна використовувати для речей, якими плануєте часто користуватися.
Вітальня Цезар Світ Меблів виготовлена із якісних матеріалів, все продумано до дрібниць.
Матеріал:
Розміри:
Доступні кольори: Горіх або Клен
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип стенки (горки) | линейная (прямая) |
| Тип фасада | радиусный |
| Цвет | Орех |
| Состав стенки | |
| Витрина | 2 шт |
| Встроенный бар | Нет |
| Комод | 1 шт |
| Навесной шкафчик | 1 шт |
| Секция для аудио-видео аппаратуры | Нет |
| Секция под телевизор | Нет |
| Габаритные размеры стенки | |
| Высота стенки | 2235 мм |
| Глубина стенки | 585 мм |
| Длина (ширина) стенки | 1170 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Фасады | стекло прозрачное, МДФ, стекло |
| Корпус | ДСП |