




4 230 ₴
Шезлонг Surf чорний/темно-сірий
Шезлонг AMF Surf (з анг. Прибой) для обладнання зони відпочинку на природі або біля басейну, з нової колекції Leisure. Прекрасний дизайн шезлогна не тільки подарує вам відчуття релаксу та відпочинку, а й безсумнівно здивує вас і гостей своїм виглядом. Каркас з металу, пофарбований порошковою фарбою в чорний колір, яка захищає матеріал від корозії, УФ-променів, руйнування і бруду. Саме сидіння і спинка з текстилю - сіткового матеріалу, який прекрасно пропускає повітря, що важливо жарким літом і не вбирає вологу, стійкий до впливу сонячних променів і засобів по догляду за шкірою. Вага виробу 15,5 кг, допустиме навантаження 120 кг. Є функція гойдання, механізм складання відсутня, тому шезлонг краще підійде для стаціонарного використання на протягу всього сезону.
Характеристики:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Высота сидения | 85 см |
| Количество колесиков | 0 шт |
| Комплектация подлокотниками | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Материал | Металл |
| Наличие колесиков | Нет |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Цвет | Темно-серый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 15.5 кг |
| Длина | 173 см |
| Ширина | 77 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 0 шт |
| Матрас | Нет |
| Подстаканник | 0 шт |
| Подушка-подголовник | Да |
| Столик | Нет |
| Съемный козырек от солнца | Нет |