







4 512 ₴
Шезлонг Wave алюм/зелений AMF
Шезлонг AMF Wave (з анг. Хвиля) - прекрасний представник меблів для відпочинку з колекції Leisure. Яскрава модель, прекрасний вибір для дачі, саду, зони басейну. Каркас з металу покритий для збереження і довгого терміну служби порошковою фарбою в кольорі алюм. Сидіння і спинка з сіткового матеріалу приємного зеленого кольору - текстиль, який прекрасно пропускає повітря, не вбирає вологу, що дозволяє швидко сохнути. Ніжки і підлокітники захищені пластиковими накладками. Вага виробу 8,4 кг, навантаження вагою до 120 кг. Є невеликий підголівник, по функціональності - 4 положення нахилу спинки і 2 положення ізніжжя, є навіть спортивний режим для качання пресу.
Характеристики:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Высота сидения | 73 см |
| Количество колесиков | 0 шт |
| Комплектация подлокотниками | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Материал | Алюминий |
| Наличие колесиков | Нет |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Зелёный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8.4 кг |
| Длина | 173 см |
| Ширина | 66 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 0 шт |
| Матрас | Нет |
| Подстаканник | 0 шт |
| Подушка-подголовник | Да |
| Столик | Нет |
| Съемный козырек от солнца | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Цвет (оттенок) мебели | алюм/зеленый |