

3 080 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ КОЕН II GERBOR
Тумба приліжкова KOM1S із ДСП Коен II Gerbor - один із елементів модульної спальні Коен II від фабрики Gerbor. Тумба з відкритою поличкою і висувним ящиком, стане чудовим доповненням Вашої спальні.
Спальня Koen II - це класика в сучасному виконанні від української фабрики, призначена для облаштування стильної спальні. Колекція меблів характеризується масивними корпусами з ДСП, з декоративним оформленням у вигляді планки МДФ по периметру і на фасадах металевими квадратними ручками сріблястого кольору з орнаментом. Представлена в двох ефектних кольорах з виразною текстурою Сосна аризонська/Дуб корабельний. Величезна кількість модулів дасть можливість вибрати оригінальний варіант для Вас.
Характеристики:
Розміри:
Матеріал:
Варіанти кольорів:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 44.5 см |
| Глубина тумбы | 40 см |
| Ширина тумбы | 58.5 см |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Фасады тумбы | ламинированная ДСП, МДФ |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип опор | Основание |
| Тип тумбы | Прикроватная |
| Форма фасада | прямой с выдвижным ящиком |
| Цвет (оттенок) мебели | Сосна аризонская/Дуб корабельный |