


16 360 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ КОЕН II GERBOR
Шафа в спальню SZF3D2S із ДСП Коен II Gerbor - один із елементів модульної спальні Коен II від фабрики Gerbor. Шафа має три розпашні двері (центральні двері з дзеркалом), за якими розташовані полки, штанга для одягу, і два висувні ящики. Ця шафа стане чудовим доповненням Вашої спальні.
Спальня Koen II - це класика в сучасному виконанні від української фабрики, призначена для облаштування стильної спальні. Колекція меблів характеризується масивними корпусами з ДСП, з декоративним оформленням у вигляді планки МДФ по периметру і на фасадах металевими квадратними ручками сріблястого кольору з орнаментом. Представлена в двох ефектних кольорах з виразною текстурою Сосна аризонська/Дуб корабельний. Величезна кількість модулів дасть можливість вибрати оригінальний варіант для Вас.
Характеристики:
Розміри:
Матеріал:
Варіанти кольорів:
Варіанти кольорів:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Количество внешних выдвижных ящиков | 2 шт |
| Количество зеркал | 1 шт |
| Количество створок (дверей) | 3 шт |
| Наличие зеркала | на внешней стороне фасада |
| Состояние | Новое |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Антресоль | Нет |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Полки для белья | 5 |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2080 мм |
| Глубина шкафа | 565 мм |
| Ширина шкафа | 1635 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП, зеркало |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип шкафа | Гардероб |
| Форма фасада | прямая |
| Цвет (оттенок) мебели | Сосна аризонская/Дуб корабельный |