

2 880 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ КОЕН II GERBOR
Дзеркало у спальню LUS 103 настінне Коен II Gerbor - один із елементів модульної спальні Коен II від фабрики Gerbor. Дзеркало стане чудовим доповненням Вашої спальні.
Спальня Koen II - це класика в сучасному виконанні від української фабрики, призначена для облаштування стильної спальні. Колекція меблів характеризується масивними корпусами з ДСП, з декоративним оформленням у вигляді планки МДФ по периметру і на фасадах металевими квадратними ручками сріблястого кольору з орнаментом. Представлена в двох ефектних кольорах з виразною текстурою Сосна аризонська/Дуб корабельний. Величезна кількість модулів дасть можливість вибрати оригінальний варіант для Вас.
Характеристики:
Розміри:
Матеріал: рама- ламіноване ДСП
Варіанти кольорів:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Серебристый |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 785 мм |
| Толщина | 25 мм |
| Ширина | 1035 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал рамы | Ламинированное Дсп |
| Сфера использования | Для гостинной, Для прихожей, Для спальни |