


5 470 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ ПРИХОЖОЇ КОЕН II GERBOR
Тумба для взуття у передпокій BUT3D з ДСП Коен II Gerbor - один із елементів модульної прихожої Коен II від фабрики Gerbor. Тумба має три ящики для взуття і стане чудовим доповненням Вашої прихожої.
Прихожа Koen II - це класика в сучасному виконанні від української фабрики, призначена для облаштування стильного передпокою. Колекція меблів характеризується масивними корпусами з ДСП, з декоративним оформленням у вигляді планки МДФ по периметру і на фасадах металевими квадратними ручками сріблястого кольору з орнаментом. Представлена в двох ефектних кольорах з виразною текстурою Сосна аризонська/Дуб корабельний. Величезна кількість модулів дасть можливість вибрати оригінальний варіант для Вас.
Характеристики:
Розміри:
Матеріал: корпус/фасад - ламінована ДСП
Варіанти кольорів:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество полок (отделений) для обуви | 3 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | тумба для обуви |
| Форма тумбы | прямая |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 490 мм |
| Глубина | 175 мм |
| Ширина | 1215 мм |
| Комплектация | |
| Дверка | 3 шт |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Сиденье для обувания | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП, МДФ |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип опор | Основание |
| Цвет (оттенок) мебели | Сосна аризонская/Дуб корабельный |