

5 120 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ ПРИХОЖОЇ КОЕН II GERBOR
Вішак у прихожу WIE 70 із ДСП Коен II Gerbor - один із елементів модульної прихожої Коен II від фабрики Gerbor. Вішак являє собою панель з металевими гачками для навішування одягу. Завдяки вішалці, Ваш передпокій стане ще більш затишним, красивим і стильним.
Прихожа Koen II - це класика в сучасному виконанні від української фабрики, призначена для облаштування стильного передпокою. Колекція меблів характеризується масивними корпусами з ДСП, з декоративним оформленням у вигляді планки МДФ по периметру і на фасадах металевими квадратними ручками сріблястого кольору з орнаментом. Представлена в двох ефектних кольорах з виразною текстурою Сосна аризонська/Дуб корабельний. Величезна кількість модулів дасть можливість вибрати оригінальний варіант для Вас.
Характеристики:
Розміри:
Матеріал: корпус/фасад - ламінована ДСП
Варіанти кольорів:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип вешалки | Настенная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1600 мм |
| Глубина | 40 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Комплектация | |
| Ключница | Нет |
| Подставка для стекающей воды | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Крючки | металл |
| Фасады | ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Разборная конструкция | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип опор | Нет |
| Функциональное назначение | Для одежды |
| Цвет (оттенок) мебели | Сосна аризонская |