




4 180 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ ПРИХОЖОЇ КОЕН II GERBOR
Тумба в прихожу KOM1D1S із ДСП Коен II Gerbor - один із елементів модульної прихожої Коен II від фабрики Gerbor. Тумба розділена на 2 відділення: висувний ящик і відділення з полицею за розпашними глухими дверима. Завдяки тумбі, Ваш передпокій стане ще більш затишним і функціональним.
Прихожа Koen II - це класика в сучасному виконанні від української фабрики, призначена для облаштування стильного передпокою. Колекція меблів характеризується масивними корпусами з ДСП, з декоративним оформленням у вигляді планки МДФ по периметру і на фасадах металевими квадратними ручками сріблястого кольору з орнаментом. Представлена в двох ефектних кольорах з виразною текстурою Сосна аризонська/Дуб корабельний. Величезна кількість модулів дасть можливість вибрати оригінальний варіант для Вас.
Характеристики:
Розміри:
Матеріал: корпус/фасад - ламінована ДСП
Варіанти кольорів:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Форма тумбы | прямая |
| Цвет (оттенок) мебели | Сосна аризонская/Дуб корабельный |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 1 шт |
| Дверка | 1 шт |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Сиденье для обувания | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 935 мм |
| Глубина | 350 мм |
| Ширина | 585 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП, МДФ |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип мебели | тумба |