






1 691 ₴
Стіл для саду Антиб металевий, вінтажний, чорний AMF
Стіл для саду Антиб - складна конструкція з металевою основою і стільницею, стильний предмет меблів для дачі, саду або морського узбережжя. Практичне виріб легко транспортується, не боїться деформації та механічних пошкоджень. Завдяки компактним розмірам гідно займе місце в будь-якому приміщенні, що дозволить забезпечити комфортом простору терасу і невеликий балкон в сучасній квартирі.
Чудово поєднується зі стільцями Антиб.
Розміри:
Характеристики:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Возможность регулировки опор по высоте | Нет |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Материал столешницы | Металл |
| Отверстие в столешнице для зонта | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Размеры стола в разложенном виде | |
| Вес | 7.8 кг |
| Высота | 750 мм |
| Длина | 700 мм |
| Ширина | 700 мм |