







3 223 ₴
Стіл для саду Бретань металевий коричневий AMF
Стіл для саду Бретань - допоможе прикрасити ваш ділянку оригінальною садової меблями. Практичний квадратний стіл має сталевий каркас і сталеву стільницю з імітацією тканинної сітки, до того ж стіл складаний, що гарантує його компактне зберігання в зимовий час. На ніжках є пластиковий захист від подряпин. Порошкова фарба, якою покрито весь виріб, відмінно захищає матеріал від корозії. Такий стіл стане в нагоді і тим, хто любить з комфортом влаштовувати пікніки або просто великі домашні посиденьки, і цілком підійде для літнього кафе.
Характеристики столу:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Возможность регулировки опор по высоте | Нет |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Материал столешницы | Сталь |
| Отверстие в столешнице для зонта | Да |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Коричневый |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Размеры стола в разложенном виде | |
| Вес | 12.5 кг |
| Высота | 720 мм |
| Длина | 700 мм |
| Ширина | 700 мм |