







1 579 ₴
Стіл для саду Шампань металевий коричневий AMF
Стіл для саду Шампань - безсумнівно прикраса літнього майданчика, домашньої тераси і, звичайно, вашого саду. Невеликий круглий стіл зі стільницею з сітки, відмінно підійде для вулиці, так як на стільниці не затримуватиметься вода, але при цьому розмір отворів не перешкода для стійкості посуду. Каркас металевий, пофарбований порошковою фарбою, ніжки мають витончену форму. Модель Шампань - не просто вуличний стіл, це елемент оформлення, прикраса і просто функціональний круглий столик.
Характеристики столу:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Возможность регулировки опор по высоте | Нет |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Материал столешницы | Сталь |
| Отверстие в столешнице для зонта | Да |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Размеры стола в разложенном виде | |
| Вес | 6 кг |
| Высота | 720 мм |
| Длина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |