







1 691 ₴
Стілець для саду Блісс сталевий чорний з мозаїкою AMF
Стілець для саду AMF Блісс – стильний і неповторний літній стілець, який ви можете використовувати для стилізації кафе, ресторанів, готелів, присадибних ділянок. У комплекті зі столом Ажен, ви зможете відтворити середземноморський затишок у себе в будь-якому приміщенні. Каркас виготовлений з міцного металу, пофарбованого для довгого терміну порошковою фарбою в чорний колір. Сидіння і частина спинки з бетону, натуральний і міцний матеріал з красивим візерунком мозаїки. Конструкція дозволяє витримувати вагу до 150 кг. Простий догляд та екологічні матеріали.
Розміри:
Максимальне навантаження, кг: 150
Вага виробу, кг: 15
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 15 кг |
| Высота сиденья стула | 450 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 910 мм |
| Глубина стула | 530 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Материал спинки | Сталь |
| Откидной столик на подлокотнике | Нет |
| Подстаканник | 0 |
| Регулируемые опоры | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип туристической мебели | Стул со спинкой |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Ширина стула | 390 мм |
| Габаритные размеры | |
| Глубина | 530 |
| Ширина | 390 |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал сиденья | бетон |
| Материал изготовления | |
| Обивочный материал | Нет |
| Основные атрибуты | |
| Особенности | Складная конструкция, Спинка |
| Форма сиденья | круглая |