









2 397 ₴
Крісло для саду Catalina ротанг AMF
Крісло для саду AMF Catalina виконано з якісного штучного ротанга, основа металева (сталь) забезпечує стійкість, легку вагу, корозійну стійкість, захист від вигорання і розтріскування. Крісло легко можна перемістити в зручне для вас місце. Зручна посадка, є підтримка спини і рук, з окремо придбаною подушкою-сидінням можна комфортно сидіти довгий час. Плюс даного матеріалу в тому, що його не обов'язково прибирати на ніч, так як він з легкістю витримує нічні перепади, швидко відводить вологу. Легкий догляд. Крісла AMF Catalina з колекції садових меблів Catalina подарує вам комфорт Середземного відпочинку в вашому улюбленому місці.
Крісло чудово поєднується зі столом Catalina.
Характеристики:
Максимально допустиме навантаження - 150 кг;
Вага - 3,5 кг;
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 3.5 кг |
| Высота сиденья стула | 410 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 740 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Глубина стула | 590 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Материал сиденья | Сталь |
| Откидной столик на подлокотнике | Нет |
| Подстаканник | 0 |
| Регулируемые опоры | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип туристической мебели | Стул со спинкой |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Ширина стула | 600 мм |
| Цвет | Коричневый |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал каркаса | сталь |
| Обивочный материал | Нет |
| Особенности | Спинка |
| Основные атрибуты | |
| Форма сиденья | круглая |