









1 354 ₴
Стілець для саду Puerto AMF
Стілець для саду AMF Puerto - оптимальне поєднання високої якості виготовлення і стильного дизайну. Вдале придбання в якості елемента для відпочинку на природі, в саду на улюбленій дачі, а також оригінальний предмет меблів для літніх кафе і барів. Легка конструкція незважаючи на зовнішню крихкість відрізняється високою практичністю, здатна витримувати навантаження до 120 кг. Сталевий каркас забезпечує необхідну міцність і безпеку експлуатації.
Розміри:
Колір - темно-сірий, чорний
Максимальне навантаження - 120 кг;
Вага - 4,6 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 4.6 кг |
| Высота сиденья стула | 420 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 960 мм |
| Глубина стула | 750 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Откидной столик на подлокотнике | Нет |
| Подстаканник | 0 |
| Регулируемые опоры | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип туристической мебели | Стул со спинкой и подлокотниками |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Ширина стула | 550 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Глубина | 750 |
| Материал сиденья | Сетка |
| Материал спинки | Сетка |
| Особенности | Наличие подлокотников, Спинка |
| Ширина | 550 |
| Основные атрибуты | |
| Форма сиденья | квадратная |