








1 546 ₴
Стілець садовий Ischia пластиковий AMF
Стілець для саду AMF Ischia виконаний з пластика у вигляді плетеного стільця з ротанга, стильний і зручний. Плетіння під ротанг повторюється і на ніжках стільця. Стійкий і в той же час легкий стілець красиво виглядатиме як на дачній ділянці, так і в вуличному кафе на морському узбережжі. Міцний пластик витримує навантаження до 110 кг, стійкий до корозії, не вигоряє на сонці. Для догляду досить просто помити і дати обсохнути на свіжому повітрі.
Розміри:
Характеристики:
Варіанти кольорів: антрацит, тауп, еспрессо:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Высота сиденья стула | 450 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 840 мм |
| Глубина стула | 550 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 110 кг |
| Материал каркаса (опор) | Пластик |
| Материал сиденья | Пластик |
| Материал спинки | Пластик |
| Откидной столик на подлокотнике | Нет |
| Подстаканник | 0 |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип туристической мебели | Стул со спинкой |
| Цвет | Антрацит |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Ширина стула | 470 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Глубина | 550 |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Особенности | Спинка, пластиковое плетение под ротанг |
| Форма сиденья | квадратная |
| Ширина | 470 |
| Штабелируемость | по 8 шт |